Prosinec 2017

Přítomnost a Budoucnost

31. prosince 2017 v 23:00 | Sweet-girl-xoxo
Ahoj tady je Sweet Girl.

Nejspíš až to budete číst bude Nový rok. Tak že tím vám všem přeju všechno nejlepší do Nového roku 2018.
Tímhle článkem bych chtěla říct tolik věcí, ale myslím že to nikoho nebude zajímat.
Tak že jsem napíšu jenom pro mě důležité a ty hlavní, ale ještě než to jsem napíšu bych vám chtěla něco říct (napsat). Važte si všeho co máte. Každý má život úplně jiný tak že nechápu lidi, kteří odsuzují ostatní lidi aniž by znali jejich důvod (pokud ho znají tak pak nemáme do toho co mluvit).

1. V roce 2018 chci být lepší člověk. Chci aby mě každý viděl takovou jaká jsem. Dost dlouho si o mě lidi mysleli něco co nejsem a mě to hodně zraňovalo a pořád zraňuje. Moje povaha je: citlivá, stydlivá (teď už skoro nejsem:D), bláznivá a naivní. Hodně lidí mojí povahu zneuživá hlavně tu naivitu. Doufám že v Novém roce se všechno zlepší.
2. Najít si kluka, který mě bude chránit, milovat a bude na mě hodný. Doufám že Moje Hvězda si mě najde.

Moje dvě předsevzetí. Jaké máte vy?
To by bylo asi vše co jsem chtěla aby jste věděli. Ještě jednou všechno nejlpeší do Nového roku.

Vaše Sweet-Girl-xoxo.

MCW - My Crazy World

28. prosince 2017 v 18:26 | Sweet-girl-xoxo |  Povídání
Ahoj tady je Sweet Girl.

1. Děkuji za komentáře co jste mi napsali
2. Co se týče toho kluka, tak jsem mu zprávu napsala teďkon nedávno. Napsala jsem mu pravdu, že ty dané zprávy jsem nepsala já, ale kamarádka. Jeho reakce byla -OKY- . Já tedy říkám taky OKY a dál to nebudu řešit. Až příjdu na intr nebu si ho všímat a budu sama sebou jako jsem vždy v takovýhle situaci.
Proč jsem to nevyřešila s mamkou?
Protože náš vztah není takový abych sní řešila kluky. Ano mám jí ráda a nevyměnila bych jí, ale teď máme období kdy prostě sní řeším jiné věci tak že proto.
3. A co se týče kamarádky tak s tou se uvidím pokud mi teda dá vědět, že to platí i u ní.! Volali jsme si v pondělí a domluvili jsme se na sobotě tak doufám že se uvidíme a všechno si vyříkáme. Jinak pro info naše hádka zapříčinila to že o mě říkala věci spolužákům a kamarádům...

Doufám že další článek bude už pozitivní:) Omlouvám se za chyby :/

Vaše Sweet-Girl-xoxo.

Moje Hvězda

27. prosince 2017 v 17:26 | Sweet-girl-xoxo |  Téma Týdne
Moje hvězda bude princ, který přijede na bilím koni a vysvobodí mě z mého utrpení. Nevím kdy to bude, ale doufám že brzy. Bude mou hvězdou, která mě bude vždy chránit. Sice hvězdy svití jen v noci, ale moje hvězda bude vyjímečná. Ano jsme ve světě ve kterém neexistuje žádný princ nebo princezna, víla nebo mořská panna, skřítek nebo obr. Ale každý má jinou představu života. Má hvězda bude krásná, hodná a bude mě ochraňovat.

Vaše Sweet-Girl-xoxo.

Problémy S Kamarádkou!

27. prosince 2017 v 17:12 | Sweet-girl-xoxo |  Povídání
Ahoj tady je Sweet Girl.
Potřebuji vaší pomoc. Moje ´bývalá´ nejlepší kamarádka se chce semnou vidět. Po tom všem co mi udělala, nevím jestli já jí jo. Pohádali jsme se a po té hadce jsme přestali být v kontaktu! Ona odešla na jinou školu do Prahy a vůbec se mi neozvala, ale to není jediný důvod. Ale nechci tady rozebýrat naší hádku. Potřebuji poradit jestli se mám sní vidět nebo to nechat být a neřešit to...

Měla by přijét tuhle sobotu. Do té doby si to mám rozmyslet jestli budu mít čas... Já vůbec nevím a jsem z toho zoufalá... Budu ráda za všechny rady.

Vaše Sweet-Girl-xoxo.