Absolutní Nula

10. ledna 2018 v 8:22 | Sweet-girl-xoxo |  Téma Týdne
Ahoj tady je Sweet Girl.

Pro mě je absolutní nula člověk, který v životě nic nedokázal. Ten člověk se chová namyšleně a svoje ego má až někde u nebes! Je to člověk, který má všechno zadarmo. Samozřejmě neříkám že já jsem něco dokázala, ale rozhodně nemám nic zadarmo. Všechno co teď mám jsem si musela nějakým způsobem zasloužit tak že si rozhodně nemyslím že jsem nula.

Další člověk, který je nula je ten co šikanuje spolužáky. Aspoň teda u mně! Jako promiňte, ale šikanovat člověka co vám nic neudělal a navíc je třeba divný (má k tomu důvod) a někdo ho šikanuje tak to není normální. Ten člověk musí být totálně blbý, nenormální a další věci. A rozhodně se snižuje na úroveň nějakých dementů!

Moje sestra je v páte třídě a byla šikanována. Víte kvůli čemu? Protože je při těle. No a co?! V dnešní době je při těle každý! Její "bývalá" nejlepší kamarádka jí šikanovala. POZOR nejlepší kamarádka, to přeci není normální. Při mé sestře stáli jen tři lidi z její třídy a zbytek byl s tou "absolutní nulou"...

Pokud si to čtou lidi co někoho někdy šikanovali, mají ego někde u nebes, myslí si o sobě že jsou ve všem nejlepší, nikdy nic nedokázali atd. tak se nad sebou zamyslete a uvědomte si že ty lidi za to třeba nemůžou jak vypadají, jsou divný atd. mají k tomu důvod....

Můj názor na téma týdne. Lidi fakt se nad sebou zamyslete co děláte!

Vaše Sweet-Girl-xoxo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Havraní princezna Havraní princezna | E-mail | Web | 21. ledna 2018 v 21:35 | Reagovat

Není nula jako nula a svět není černobílý. Tím se nechci zastávat těch, kteří páchají zlo. Možná jsou někdy potřeba i přímočaré články, stručné a jasné. Jen já nejsem ve fázi, kdy bych to oceňovala... :-) - tedy co se týče názorů, pokud se chceš vypsat, tak je to fajn. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama