Duben 2018

Když zavřu oči

19. dubna 2018 v 20:42 | sweet-girl-xoxo |  Téma Týdne
Ahoj tady je Sweet Girl,
máme tu téma týdne. Když zavřu oči vidím svět ve kterým bych chtěla žít. Svět ve kterým by nebyli žádné vraždy, hádky, oběti atd. Je to úplně normální svět s úplně normálníma idma. A hlavní je to že tam vidím sebe a mého vysněného prince na bílém koni. Když mám zavřené oči dokážu přemýšlet nad vším co se děje nebo co se bude dít. Je to moje menší útočiště. Když zavřu oči přemýšlím nad tím jaké by to bylo mít rodina, jaké by to bylo hrát ve filmu nebo zpívat. Každý si to může ovládat podle svého! Je už jen na daném člověku jak s tím naloží. Někdo zavře oči a vidí jen temnotu a pak usne, někdo zase vidí bílé světlo a usne a pak tu jsem já. Než usnu vidím všechno co chci a co potřebuju k tomu abych měla klidné spaní a abych byla na moment šťastná... Miluju vás, papa.....

Vaše Sweet-Girl-xoxo.

Seriál - Pretty Little Liars

14. dubna 2018 v 20:29 | sweet-girl-xoxo |  Tipy a Rady
Ahojky tady je Sweet Girl,

máme tu další typ na seriál. Momentálně jsem si vybrala můj oblíbený a to je Pretty Little Liars (Prolhané Krásky). Jedná se o skupinu kamarádek, který budou dostávat anonymní výhružné zprávy. Tenhle seriál naprosto zbožňuju. Je tam spoustu humoru, je tam romantika i drama. V tomto seriálu hledám jakou si incpiraci.
Myslím že si v tom každý najde svou oblíbenou postavu i nějakou tu roli co by hrál sám. Myslím že je to skvělý seriál, sice se musí hodně přemýšlet a na konci všeho zjistíte že jste si všechno mysleli špatně :)... Ale určitě se vám to bude líbit..
Doporučuji...

Vaše Sweet-Girl-xoxo

Omluva

7. dubna 2018 v 12:00 | sweet-girl-xoxo |  Povídání
Ahoj tady je Sweet Girl,
chtěla bych se vám omluvit že jsem nebyla dlouhou dobu aktivní. Je tu spoustu důvodů, ale ty není nějak potřeba vysvětlovat. Ty měsíce co jsem sem nic nepsala jsem se snažila udělat spousty věcí. Učila jsem se, poznávala nové lidi atd. Tento měsíc jsem udělala jednu věc, kterou jsem chtěla udělat už když mi bylo 14. V úterý tento týden jsem si šla nastřelit další dirky do ucha (dohromady jich mám 5 i s těma co mám od mala). Teď si asi všichni řeknou že je to ormálni si to nastřelit atd. ale né každý má odvahu tam jít a udělat si to. Mezi ně jsem patřila i já. Jsem tak šťastná že jsem si to nechala udělat. Stejně jako si nechám udělat tetování příští rok až mi bude 18Líbající.

Ještě jednou se vám hrozně moc omlouvám a slibuji že každý víkend vydám aspoň jeden článek. Vydávala bych přes týden, ale bohužel si sebou na intr neberu notbook. Mějte se hezky,

Vaše Sweet-Girl-xoxo.