Květen 2018

Kniha - Girl Online

18. května 2018 v 19:17 | sweet-girl-xoxo |  Tipy a Rady
Ahojky tady je Sweet Girl,
mám tady pro vás skvělý typ na knihu. Jelikož už od základní školy mně čtení nějak nebavilo tak zase nemám až takový přehled, ale teď jsem začala číst a už mám pár knih přečtených. Mezi ně patří i Girl Online. Kniha obsahuje tři díly: Girl Online, Girl Online: Na turné a Girl Online: Jde svou cestou.
Já jsem už přečetla dva díly a dočítám ten poslední.
Kniha je o holčině, které si zrojvna prochází peklem. Sice je to velká smolařka za to jí potká jedno elké štěstí. Po tom co se stane na školním představením se Penny (hlavní hrdinka) rozhodne odjet s rodiči do New Yourku a tam jí potká štěstí. Ještě je nutno podotknout že Penny píše blog :)... Tak že všechny své pocity, neštěstí, štěstí, lásku a veškeré trable píše tam.
Knihu určitě doporučuju! V některých ohledech se tam najdet, věřte mi.
Btw, díky knize Girl Online jsem začala psát blog a být více otevřené...
Mám vás ráda,

pa, Sweet-Girl-xoxo.

Problém s kamarádkou

7. května 2018 v 22:20 | sweet-girl-xoxo |  Povídání
Ahojky tady je Sweet Girl,
někdy mám pocit že vlastně ani neexistuju. S kamarádkou, která je se mnou na pokoji (o které jistě už víte) máme poslední dobou strašně na prt vztah. Je furt urážlivá, něco jí neustále vadí to je pakaždý něco. A já už toho mám dost. Jednu chvíli jsem se sní nebavila tři dny, ale bylo to toho typu že když se mně na něco zeptala tak jsem jí odpověděla "hm"... Já už ani nevím jestli jsem ta špatná já nebo ona? Možná dělám ve svém životě chyby a jsem DOKONCE i já urážlivá, ale rozhodně nejsem hnusná na člověka tak jako ona na mně. Pokud je na mně nikdo hnusný tak jsem hnusná i já na něho... Už to tak bojužel mám... Strašně ráda bych to s ní urovnala, ale někde hluboko v sobě septám sama sebe proč jsme se vlastně začali bavit?

Opět jsem u té stejné věci že někdy i ona mně ponižuje před lidma stjeně jako jedna moje spolužačka na praxi. A pravda je že už mi to leze na nervy! Jde vidět že ten člověk nemá rád sám sebe pokud ponižuje druhý lidi. Nebo prostě tomu člověku něco závidí, ale to je v dnešní době normální že?

Pokud jste měli stejný problém s kamarádkou/kamarádem tak mi dejte vědět jak jste to vyřešili..:) Mám vás ráda...

Vaše Sweet-Girl-xoxo.