Červen 2018

Pochopení, otevření očí

26. června 2018 v 20:46 | sweet-girl-xoxo |  Povídání
Ahojky tady je Sweet Girl,
tenhle týden jsem si něco uvědomila. Mám kamarádku (budeme jí říkat Michna), myslím že jí všichni znáte! Je to ta, která je semnou na pokoji a psala za mě tomu klukovi (budeme mu říkat MottoMotto). Je to pro mě hrozně fajn kámoška, dokázala mi pomoct, ale taky pěkně ztrapnit. Mám jí ráda, ale teď jsem si uvědomila další pravdu! Další člověk, který si semnou pouze hraje. Pomlouvá ostatní jak jsou hrozný a že se s nima už nebude bavit a pak najednou jedou spolu na "školní" výlet a jsou BFF. No to mě na tom nejvíc štve, a není to o tom že bych nějak žárlila to opravdu nemám za potřebí. Jen mě mrzí když mi řekne jak jsou hrozný a pak najednou jedou spolu na výlet. Vždycky si zodpovím jednu otázku: Říká tam něco o mě?

Teď momentálně jí už nějak neřeším, mám druhou kamarádku (budeme jí říkat Dandule :)). Je to zároveň i moje spolužačka stejně jako Michna. Bavíme se o všem, ona pomáhá mě a já zase jí. Máme si vždy co říci. Teď mi hodně pomáha se záležitostí jménem MottoMotto. Píšeme si každý den, pokud máme čas. A rozhodně nemám pocit že by si semnou nějak hrála nebo že se jen přetvařuje. Kdyby se přetvařovala tak by mi nikdy nepomohla tak jako mi pomohla.

Teď pro vás ostatní, pokud máte nejlepší/ho kamaráda/ku tak si jí/ho važte! A hlavně se ujistite že je opravdu nejlepší a nehraje si s váma.

Zatím, Sweet-Girl-xoxo.

Být Tebou

25. června 2018 v 20:42 | sweet-girl-xoxo |  Téma Týdne
Ahojky tady je Sweet Girl,
mám tu článek k tématu týdne "Být Tebou" tak si sedněte a pozorně čtete:).

Být někým je určitě pro každého důležité. Teď to určitě vyznělo špatně, ale je to tak. Každý se snaží být někým. Ať je to v oblíkání, líčení, přátelství, muzika, styl. Každý si najde nějakou osobu na které se mu něco libí a snaží se být jako ten dotyčný. Dělám to i já. A vůbec se za to nestydím. Není to trestná věc je to úplně normální. Já si například vždy vyhlédnu osobu z nějakého filmu nebo seriálu a snažím se jí nějakým způsobem přizpůsobit. A věřte mi že to nejde. To co má jeden člověk nemůže mít druhý, jelikož každý z nás je různě odlišný. Neznamená že když máme stejný mobil nebo oblečení že jsme hned stejní.
Být někým je pro nás důležité věřte mi, ale měli by jsme být hlavně sami sebou.

Teď k samotnému člověku: Snažila jsem se být tebou, ale nejde to. Chci mít stejné vlasy, stejnou postavu a i stejně se oblíkat, ale prostě to nejde. Ty si odlišná a pokud jsme odlišný tak nikdy nedokážu udělat ze sebe tebe! A já ani nechci být tebou chci být sama sebou! Ale vždy pro mě budeš inspirací...,

Sweet-Girl-xoxo.

Seriál - 13 Reasons Why

21. června 2018 v 20:48 | sweet-girl-xoxo |  Tipy a Rady
Ahojky tady je Sweet Girl,
mám tady pro vás bezva typ na seriál. Myslím si že na tento pořad by se měl kouknout každý! Je to hodně na zamyšlení sama nad sebou. Je to o holčině co spachá sebevraždu a celý seriál bude vyprávět důvody proč se vlastně zabila. Právě proto se to jmenuje 13 Důvodů Proč... Mě se ze začátku seriál moc nelíbil, ale pak to bylo čím dál tím víc zajímavější a hlavně chcete vědět až do toho posledního dílu kdo vlastně za to všechno může. Seriál má dvě serie a natáčí se třetí, která výjde příští rok.
Pokud tento seriál někdo viděl tak mi určitě napište co si o něm myslíte a jak jste to vzali.

Taky bych se vám chtěla omluvit že jsem dlouho nic nenapsala, ale měla jsem toho hodně do školy. Teď už budu více aktivnější slibuji. Pokud to čtou nějaký studenti jako jsem já tak vám gratuluji pokud jste se dostali do dalšího ročníku a taky gratuluji těm kteří dokončili své školy. Mám vás ráda a zase příště. Pa,

Sweet-Girl-xoxo.