Pochopení, otevření očí

26. června 2018 v 20:46 | sweet-girl-xoxo |  Povídání
Ahojky tady je Sweet Girl,
tenhle týden jsem si něco uvědomila. Mám kamarádku (budeme jí říkat Michna), myslím že jí všichni znáte! Je to ta, která je semnou na pokoji a psala za mě tomu klukovi (budeme mu říkat MottoMotto). Je to pro mě hrozně fajn kámoška, dokázala mi pomoct, ale taky pěkně ztrapnit. Mám jí ráda, ale teď jsem si uvědomila další pravdu! Další člověk, který si semnou pouze hraje. Pomlouvá ostatní jak jsou hrozný a že se s nima už nebude bavit a pak najednou jedou spolu na "školní" výlet a jsou BFF. No to mě na tom nejvíc štve, a není to o tom že bych nějak žárlila to opravdu nemám za potřebí. Jen mě mrzí když mi řekne jak jsou hrozný a pak najednou jedou spolu na výlet. Vždycky si zodpovím jednu otázku: Říká tam něco o mě?

Teď momentálně jí už nějak neřeším, mám druhou kamarádku (budeme jí říkat Dandule :)). Je to zároveň i moje spolužačka stejně jako Michna. Bavíme se o všem, ona pomáhá mě a já zase jí. Máme si vždy co říci. Teď mi hodně pomáha se záležitostí jménem MottoMotto. Píšeme si každý den, pokud máme čas. A rozhodně nemám pocit že by si semnou nějak hrála nebo že se jen přetvařuje. Kdyby se přetvařovala tak by mi nikdy nepomohla tak jako mi pomohla.

Teď pro vás ostatní, pokud máte nejlepší/ho kamaráda/ku tak si jí/ho važte! A hlavně se ujistite že je opravdu nejlepší a nehraje si s váma.

Zatím, Sweet-Girl-xoxo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama